PYTANIA I ODPOWIEDZI

+48 881 464 444

Z jakich usług mogę skorzystać w IPbud?


IPbud to ogólnopolska Firma wykonująca wszystkie instalacje budowlane, do których należą:

 • Instalacje elektryczne (tradycyjna oraz w systemie Smart Home)
 • Instalacje hydrauliczne
 • Rekuperacja
 • Pompy ciepła i montaż kotłowni
 • Fotowoltaika
 • Alarm i monitoring
 • Instalacja audio
 • Klimatyzacja
 • Wykonanie oczyszczalni przydomowej
 • Montaż odkurzacza centralnego
 • Ogrzewanie elektryczne
 • Centralne ogrzewanie
 • Instalacja odgromowa
 • Inteligentne zamki
 • Uzdatniacze wody
  A także:
  • „Biały montaż” – montaż gniazdek elektrycznych, lamp, itp.
  • Meble na wymiar
  • Projektowanie wnętrz
  • Wykończenie „pod klucz”
  • Koordynator Budowy

  Po czym można poznać, że IPbud to rzetelna firma?

  Nasza działalność od lat jest mocno rozwojowa i wielotorowa, a mianowicie:

  1. Działalność w mediach społecznościowych. Aktywnie prowadzimy Facebooka, Instagrama oraz mamy cały czas aktualizowany kanał na YouTube, a także proaktywną stronę internetową.
  2. Działalność naukowa oraz wydawnicza. Od lat udzielamy się jako eksperci i specjaliści w naszej dziedzinie w wielu eventach. Prezes Firmy IPbud Joanna Poniatowska-Staniec prowadzi wykłady w całej Polsce, zapraszana jest jako ekspert do wielu wywiadów, programów oraz prowadzenia szkoleń.  Bardzo chętnie przyjmujemy na praktyki oraz staże studentów z kierunków politechnicznych. Jesteśmy konsultantami naukowymi przy pisaniu prac inżynierskich oraz magisterskich.
  3. Działalność szkoleniowa. Prowadzimy cykle szkoleń dla projektantów, architektów i deweloperów, a także inwestorów i osób budujących domy na swoje potrzeby. Są to szkolenia prowadzone na terenie całej Polski zarówno stacjonarne, jak i on-line.
  4. Certyfikaty i uprawnienia. Posiadamy szereg certyfikatów oraz uprawnień.
   Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Grenton – producenta systemu inteligentnego domu – oraz Autoryzowanym Instalatorem Salus.
   Jesteśmy Autoryzowanymi Instalatorami HVAC:
  • Panasonic
  • Haier
  • Midea
  • Vivax
  • Aux
  • Vanas

  Jesteśmy również Autoryzowanym Instalatorem odkurzacza centralnego Cyclo Vac oraz inteligentnych zamków Gerda – tedee.

  Posiadamy uprawnienia elektryczne SEP D i SEP E oraz uprawnienia do instalowania urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła F-GAZ Firma i F-GAZ Personel.

  Dlaczego mam wykonywać instalacje w jednym miejscu? Czy nie lepiej wykonać instalacje u innych specjalistów?

   

  Jesteśmy firmą, która zdobywała doświadczenie przez wiele lat, wykonując kolejne instalacje budowlane, dzięki czemu specjalizujemy się we wszystkich instalacjach dostępnych na rynku. Skorzystanie z usług jednej Firmy wiele ułatwia. Inwestor ma przydzieloną do kontaktu jedną, odpowiedzialną osobę, a nie kilku wykonawców z różnych firm. Jest to oszczędność czasu. Jako jeden wykonawca bierzemy pełną odpowiedzialność za inwestycję, dzięki czemu Klient unika niepotrzebnych nieporozumień z wykonawcami w przypadku awarii i ustalania, po czyjej stronie leży wina. Również jest to wygodne rozwiązanie, gdyż Klient chce uniknąć kolizji instalacyjnych. Kolizje takie występują w przypadku, gdy każdą z instalacji wykonuje inny wykonawca. Wtedy wiemy z doświadczenia, że bardzo często działa zasada „kto pierwszy ten lepszy” tzn. wykonawca, który pierwszy wykonuje swoją instalację np. hydraulikę nie jest zainteresowany i nie przewiduje innych instalacji, a tym samym nie zostawia miejsca np. na rekuperację czy elektrykę i wtedy kolejni wykonawcy wchodzący na budowę mają utrudnione zadanie, aby wykonać swoje instalacje, co wydłuża czas budowy, generuje dodatkowe, niepotrzebne koszty, a często wręcz uniemożliwia wykonanie niektórych instalacji.

  Dlatego wybór jednej Firmy, która ma doświadczenie i przewiduje umiejscowienie wszystkich instalacji, powoduje skrócenie czasu budowy i zmniejszenie jej kosztów. Daje też komfort i spokojną głowę inwestorowi. Posiadanie wielu ekip często powoduje znaczne opóźnienie, a tym samym generuje niepotrzebny stres i problemy, których można uniknąć posiadając jednego wykonawcę. Opóźnienia w przypadku różnych wykonawców występują głównie w sytuacji, w której jeden wykonawca się opóźnia, gdy druga ekipa powinna już wejść na budowę.

  Co zyskujesz jako klient?

  • Czas (wszystko w jednym miejscu u jednego wykonawcy), 
  • Opieka (dedykowany opiekun, inżynier czuwający nad Twoją budową), 
  • Pieniądze (konkurencyjne ceny, pewność dobrze wydanych pieniędzy u sprawdzonego wykonawcy), 
  • Bezpieczeństwo (Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z udokumentowanymi sukcesami), 
  • Spokój (IPbud rozwiąże problemy za Ciebie, a Ty unikniesz związanego z tym stresu), 
  • Bezkolizyjność (wykonywanie wszystkich instalacji u jednego wykonawcy spowoduje ze wszystkie będą mogły być wykonane i nie wystąpią kolizje tak jak np. przy różnych wykonawcach).

  Czy muszę podejmować decyzje o wszystkich instalacjach w jednym czasie?

  Absolutnie nie. IPbud jest dla Ciebie po to aby rozwiązać Twoje problemy techniczne, przedstawić Ci wachlarz możliwości, a Ty jako Klient z tego korzystasz i czerpiesz pełnymi garściami. Rozwiązujemy problemy, które denerwują naszych Klientów.

  Z doświadczenia wiemy, że często Klienci rozważają, czy dane instalacje są im potrzebne. Jak najbardziej szanujemy takie decyzje i przemyślenia. Wykonanie wielu instalacji można rozłożyć na etapy, więc nie oczekujemy natychmiastowych decyzji ze strony Inwestorów. Budowa wymaga spokojnych i przemyślanych decyzji. My w tym pomagamy.

  Dlaczego mam wybrać IPbud? Czym IPbud wyróżnia się od innych firm instalacyjnych?

  Wyróżniamy się znacząco, ponieważ dajemy Wam to, czego inni nie dają. Zgłaszając się do nas dostajesz kompleksową wiedzę oraz praktyczne rozwiązania swoich problemów poparte konkretnymi przykładami. Jako jeden wykonawca bierzemy w pełni odpowiedzialność za wykonane instalacje, a Wy macie jednego, sprawdzonego gwaranta.

  Również po wykonaniu inwestycji pozostajemy w kontakcie z Klientem, a w razie pojawiających się pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji. Z każdej naszej realizacji przeprowadzamy szkolenie z obsługi danych instalacji – nie zostawiamy Klienta ,,samemu sobie”.

  Czy IPbud jest firmą dla mnie?

  Nie boimy się podejmować wyzwań, jeśli chodzi o różnorakie instalacje – dotyczy to zarówno instalacji położonych od podstaw, jak i przeróbek. Zaletą zdecydowania się na skorzystanie z naszych usług jest czas, jaki Klienci oszczędzają – jeden wykonawca zajmuje się całą inwestycją, bierze pełną odpowiedzialność, a Klient może na spokojnie zająć się swoimi sprawami bez zbędnych pytań i problemów występujących często przy budowie, gdzie jest wiele wykonawców.

  Jeśli nurtują Cię jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Jeśli natomiast skupiasz się na efekcie końcowym, to wszystkie formalności i techniczne sprawy załatwimy za Ciebie.

  W jakich godzinach mogę uzyskać konsultacje/informacje?


  Jesteśmy elastyczni czasowo, dopasowujemy się do stylu życia naszych Klientów. Możemy spotkać się zarówno w weekend, jak również w godzinach późno popołudniowych, czy nawet wieczornych. Nie jesteśmy stereotypową firmą, która pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 
  7-15😊.

  A jeśli nie macie Państwo czasu na spotkanie na żywo, to mamy na to rozwiązanie – konsultacje on-line.

  Gdzie możemy się spotkać? Jak możemy umówić się na spotkanie?


  Możecie się z nami kontaktować:

  Miejscem spotkań może być nasze biuro, które mieści się w Galerii Gala przy Fabrycznej 2 w Lublinie.
  Może to być także dowolne miejsce w Polsce lub Europie. Dojeżdżamy do Klienta we własnym zakresie.

  W czym się najbardziej specjalizujemy?

  Największe doświadczenie mamy w instalacjach w domach jednorodzinnych wolnostojących oraz budynkach typu bliźniak i szeregowych. Jeśli budujesz dom bądź kupiłeś go od dewelopera – jesteśmy dla Ciebie. Specjalizujemy się we wszystkich instalacjach budowlanych, o czym świadczą liczne certyfikaty, uprawnienia, a co najważniejsze doświadczenie i wielu zadowolonych Klientów.

  Jaką mam gwarancję najwyższej jakości usług?

  Jeśli chodzi o jakość techniczną, to prezentujemy najwyższy poziom. Mamy własnych specjalistów, nie bazujemy na firmach podwykonawczych. Nasi pracownicy pracują według określonych przez właścicieli standardów i są pracownikami firmy. Wszyscy pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami posiadającymi odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Zapewniamy również stały kontakt z właścicielami firmy. To oni odpowiadają za jakość i standardy.

  Jakość naszej obsługi gwarantujemy poprzez odpowiadanie na wiadomości/maile z naszych platform w ciągu 1 dnia roboczego.
  Gwarancją najwyższej jakości usług IPbud są liczne certyfikaty oraz uprawnienia, jakie uzyskaliśmy na przestrzeni lat. A przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów, którzy polecają nas innym czy decydują się na ponowne skorzystanie z naszych usług przy innych realizacjach.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!